Oxford Street Boulevard Residence

6-slaapkamer Oxford Street Boulevard Residence Londen heeft een eersteklas ligging in Londen, op 5-minuten wandelafstand van de Lisson Gallery. Er is Wi-Fi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

De accommodatie heeft een wasmachine voor uw comfort.

Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Het appartement is gelegen op 850 meter loopafstand van London Marylebone treinstation en op 3 km van het British Museum. Dit appartement is op 25 minuten lopen ervandaan de London Zoo. Oxford Street Boulevard Residence ligt niet ver van de Madame Tussauds Londen. Edgware Road metrostation, die een toegang tot de rest van Londen geeft, is op 350 meter afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Oxford Street Boulevard Residence Londen
Bliss Boutique Room With Air Con 201
Mobiele prijsaanbieding

Bliss Boutique Room With Air Con 201

8.0
Heel goed 26 beoordelingen
65 m van de accommodatie
USD 162 USD 146
per nacht
Bliss Boutique Room With Air Con For 3 Guests 106
Mobiele prijsaanbieding

Bliss Boutique Room With Air Con For 3 Guests 106

5.7
Behoorlijk 3 beoordelingen
65 m van de accommodatie
Bliss Boutique Central Room With Air Con 105
Mobiele prijsaanbieding

Bliss Boutique Central Room With Air Con 105

8.5
Fantastisch 7 beoordelingen
65 m van de accommodatie
USD 165 USD 149
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Mini bar

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Oxford Street Boulevard Residence gelegen?
      Oxford Street Boulevard Residence is in de wijk Westminster gesitueerd, op afstand van 3 km van het British Museum.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Oxford Street Boulevard Residence?
      Populaire plekken in de buurt van Oxford Street Boulevard Residence zijn onder andere de Madame Tussauds Londen, het British Museum, de London Zoo.
    • Hoeveel kost het om bij Oxford Street Boulevard Residence te verblijven?
      Een overnachting in Oxford Street Boulevard Residence kost £609.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Lahore Grill en Micky's Fish Bar restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een internetverbinding beschikbaar in Oxford Street Boulevard Residence?
      Nee, Oxford Street Boulevard Residence biedt geen WiFi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Oxford Street Boulevard Residence Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten